تلفن نرم افزاری


تلفن نرم افزاری یا softphone نرم افزاری برای برقراری تماس های تلفنی روی کامپیوتر، موبایل و یا تبلت می باشد. تلفن نرم افزاری مانند یک گوشی تلفن سانترال یا تلفن IP می باشد که روی مرکزتلفن رجیستر می شود. تفاوت تلفن نرم افزاری با تلفن های ip رو میزی یا بی سیم در سخت افزار اختصاصی تلفن می باشد. در تلفن های نرم افزاری خود تلفن دارای بلندگو، میکروفن و نمایشگر اختصاصی نمی باشد و از طریق ارتباط با سیستم عامل روی کامپیوتر، موبایل یا تبلت از این سخت افزارهای دیوایس مربوطه استفاده می نماید. تلفن های نرم افزاری مختلف و روش راه اندازی آن ها را در ادامه مشاهده می کنید. برای دانلود تلفن نرم افزاری مورد نظر به صفحه مربوطه مراجعه نمایید. برای بهره مندی از تماس با کیفیت حتما در انتخاب هدست مخصوص مکالمه دقت کافی را داشته باشید.

 

دانلود نرم افزار zoiper که قابلیت ساخت اکانت تحت پروتکل sip و پروتکل iax2 را توامان دارا می باشد. آموزش نصب و تنظیمات داخلی روی تلفن نرم افزاری را پس از داناود در این بخش دنبال نمایید.

تلفن نرم افزاری bria x-lite یک نرم افزار فوق العاده برای استفاده روی کامپیوتر و لپ تاپ می باشد. لینک دانلود و رجیستر نمودن اکانت sip روی این تلفن را در ادامه مطلب دنبال نمایید.

3CX یک تلفن نرم افزاری قابل استفاده روی ویندوز، اندروید و IOS می باشد. این SOFTPHONE دارای داخلی SIP بوده و به همین جهت روی سیستم های تلفنی استریسک و الستیکس قابل رجیستر نمودن می باشد.

نرم افزار grandstream wave یک softphone برای فعال سازی داخلی sip روی موبایل یا تبلت های دارای سیستم عامل اندروید یا ios می باشد. تلفن نرم افزاری grandstream wave را در این بخش می توانید دانلود نمایید.

تلفن نرم افزاری eyebeam یکی از تولیدات شرکت counterpath یکی از معروف ترین تولید کننده های تلفن نرم افزاری می باشد. این softphone قابلیت مکالمه تصویری را برای کاربر فراهم می سازد. نرم افزار eyebem را با ورود به این بخش دانلود و نصب نمایید.