دستگاه ضبط مکالمات سانترال پاناسونیک


یکی از نیازهای شرکت ها و سازمان ها ضبط مکالمات تلفنی انجام  شده میان مشتریان و پرسنل و کارشناسان فروش و پشتیبانی می باشد. استفاده های متفاوتی در لایه مدیران میانی و ارشد شرکت ها از رکورد تماس های تلفنی صورت می پذیرد. استفاده هایی نظیر:

  • بازبینی سفارشات تلفنی مشتریان
  • آموزش کارشناسان فروش جهت ارتقای کیفیت پاسخگویی
  • رسیدگی به شکایات و انتقادات مشتریان
  • بایگانی مذاکرات فروش
  • کنترل و مدیریت مکالمات غیر ضروری
  • افزایش بهره وری منابع انسانی

فارق از نوع استفاده صورت گرفته از این قابلیت تلفنی، امروز این دستگاه ها به یکی از ابزارهای مدیریتی تبدیل شده است که عدم استفاده از آن یک مدیر را در شناخت دقیق پرسنل و مشتریان محروم می نماید و این عدم شناخت مشکلات و دلایل آن ها، انتخاب راهکارهای مناسب آموزشی جهت اصلاح نواقص را غیر ممکن می سازد.

انواع دستگاه ضبط مکالمات

این دستگاه ها دو نوع آنالوگ و دیجیتال دارند که بر اساس خط مورد نظر انتخاب می شوند. تقسیم بندی دیگر این دستگاه ها بر اساس تعداد خط ورودی می باشد. یعنی یک دستگاه ضبط مکالمات تلفنی قابلیت ضبط چه تعداد خط تلفن را به صورت توامان دارد.

نحوه کار

نحوه قرار گرفتن دستگاه رکورد با خطوط شهری به صورت موازی می باشد. یعنی خط تلفن قبل از آنکه به تلفن متصل گردد وارد دستگاه رکوردینگ می شود. این نحوه پیکر بندی به صورت موازی می باشد که در نوع آنالوگ یا همان خطوط شهری متداول است. دستگاه های دیجیتال که برای ضبط مکالمات e1 می باشند، عمدتا دارای دو پورت به ازای هر لینک می باشند که خط ورودی را به دستگاه می رسانند و خط خروجی را از دستگاه به سمت سانترال ارسال می نمایند.

مدل های مختلف دستگاه ضبط مکالمات را در ظرفیت های متفاوت خطوط شهری می توانید ملاحضه نمایید. برای کسب اطلاعات دقیق هر مدل به صفحه محصول مورد نظر مراجعه نمایید.