دستبند هوشمند گارمین ویووفیت 4 مناسب فعالیت های ورزشی

کمپانی آمریکایی گارمین که در زمینه تولید گجت های پوشیدنی فعالیت دارد، به تازگی یکی از جدیدترین دستبند های هوشمند خود را با نام Vivofit 4 رونمایی کرده است. طبق اعلام شرکت Garmin باتری دستبند هوشمند ویووفیت به قدری قدرتمند است که می تواند به مدت یک سال به فعالیت خود ادامه دهد همچنین صفحه نمایش این دستبند هوشمند گارمین نیز به صورت دائما روشن طراحی شده است. در ادامه با اخبار آی تی و فناوری در آی تی بازار همراه باشید.

دستبند سلامتی گارمین ویووفیت 4

لیست قیمت دستبند هوشمند

دستبند سلامتی گارمین ویووفیت 4 می تواند تعداد قدم‌ ها، مسافت طی شده و کالری سوزانده شده توسط کاربر را محاسبه می ‌کند، علاوه بر این میزان خواب کاربران را نیز کنترل خواهد کرد. یکی از قابلیت های مشتری پسند این دستبند هوشمند مقاوم بودن در برابر نفوذ آب می باشد، به طوری که شما می توانید در مواقع شنا و دوش گرفتن از آن استفاده کنید.

دستبند هوشمند گارمین ویووفیت 4

لازم به ذکر است دستبند هوشمند گارمین Vivofit 4 بهره مند به شمارنده ‌ضربان قلب نشده است اما می تواند فعالیت ورزشی روزانه کاربران را مانند قدم‌ زدن یادآوری نماید، با وجود فناوری Move IQ گارمین، این دستبند هوشمند به ‌طور خودکار شروع شدن فعالیت ‌های ورزشی را تشخیص می ‌دهد و فعالیت کاربر را بررسی و کنترل می کند.

دستبند هوشمند گارمین Vivofit 4

دستبند سلامتی گارمین جایگزین دستبند هوشمند ویووفیت 3 شده و قیمت آن نیز در بازار گجت 80 دلار می باشد که به نسبت نمونه قبلی 20 دلار کاهش داشته است. نمایشگر رنگی دستبند هوشمند گارمین Vivofit 4 نیز به‌ طور دائم روشن خواهد بود و به شما اجازه می ‌دهد اطلاعات فعالیت ‌های ورزشی،‌ اعلانیه ‌ها، هشدار های هواشناسی و دیگر موارد را مشاهده کنید.

دستبند هوشمند گارمین

طرح های جالب و جذاب بند های دستبند سلامتی ویوو فیت 4 نیز سبب می شود کابران زیادی جذب این دستنبد هوشمند گارمین شوند، لازم به ذکر است قیمت این بند ها نیز 20 دلار می باشد.

ویرایش خبر : واحد تولید محتوای دیجیتال ( گروه آی تی بازار )