مرکز دانلود نرم افزار وب سایت جوویژن jovision ایران

فایل ها و نرم افزار های مربوط به سیستم های حفاظتی

همه سیستم‌های امنیتی بر پایه اصول اولیه‌ مشابه کار می‌کنند. هدف اصلی همه آن‌ها حفاظت از نقاط ورودی خانه مانند در و پنجره‌ها، در کنار برقراری امنیت فضای داخلی و حفاظت از اشیا ارزشمند است. اما در کنار تامین امنیت، وظیفه ایجاد آسایش و راحتی در خانه هوشمند هم بر عهده سیستم امنیتی است. بنابراین داشتن این ویژگی‌ها برای یک سیستم حفاظتی هوشمند ضروری است:

نرم افزار های مرکز تلفن سانترال

عدم دسترسی به گزارشات تماس برای بیشتر مراکز تماس و نبود گزارشات جامع و کاربردی باعث شد تا شرکت PBXDom در سال ۲۰۱۳ با ایده تولید یک سرویس تخصصی برای آنالیز و تحلیل تماس و مکالمات سانترال یا کال سنتر بدون محدودیت نوع و برند وارد بازار شود و در سال ۲۰۱۵ به عنوان اولین سرویس تحلیل و مدیریت تماس تحت بستر کلود در دنیا شناخته شود.

نتیجه این حضور و تلاش تا به امروز جذب مشتران متعدد در سرتاسر دنیا است، که بسیاری از آنها شرکتهای بزرگ و برندهای معروف دنیا هستند.

فایل ها و نرم افزار های مربوط به پریز برق و دربازکن هوشمند

برای ورود به بخش دانلود کلیک کنید

دستگاه اکسس کنترل مبتنی بر تشخیص چهره


دستگاه اکسس کنترل تشخیص چهره، یکی از جدیدترین فناوری‌های امنیتی، مبتنی بر فناوری ارتباطات هستند. این دستگاه‌ها، ویژگی‌ها و الگوی صورت هر شخص را ثبت می‌کنند و در حافظه‌ی خود نگه می‌دارند. امروزه، یکی از معضلاتی که سازمان‌ها و شرکت‌های به نام، با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، تقلبات و خطاهایی است که بر اساس ساعت ورود و خروج اشتباه مورد محاسبه قرار می‌گیرد.
سیستم تشخیص چهره(Facial Recognition System) یک تکنولوژی هوشمند در شناسایی و تمیزدادن یک فرد از یک عکس دیجیتالی یا ویدئو می‌باشد.
برای ورود به بخش دانلود نرم افزارهای این بخش کلیک کنید