کاخ سفید میزبان فضایی‌ها؛ هنرنمایی جدید هوش مصنوعی

کاخ سفید میزبان فضایی‌ها؛ هنرنمایی جدید هوش مصنوعی
در پی اخبار وجود فرازمینی‌ها و پنهان‌کاری آمریکا، هوش مصنوعی آینده‌ای را متصور می‌شود که آمریکا مجبور به معرفی فرازمینی‌ها به دنیا شده است.

اگر مقاله افشاگر یوفو را خوانده باشید، می‌دانید که چند روز پیش، در جلسه کنگره آمریکا ادعا شد که فرازمینی‌ها وجود دارند؛ اما دولت آمریکا شواهد آن‌ها را پنهان کرده است.

هنرمند موفق، هنرمندی است که از همه‌ی فرصت‌ها برای نشان دادن خلاقیت خود استفاده کند. یکی از کاربران سابردیت midjourney نیز از این اخبار استفاده کرد تا با چند پرامپت، روزهایی را نشان دهد که دولت آمریکا مجبور به معرفی فرازمینی‌ها به دنیا شده است. این تصاویر در مدت زمان کوتاهی موردتوجه قرار گرفتند و در روزهای آتی بیشتر هم دیده خواهند شد؛ می‌خواهم بگویم اگر کسب‌وکار آنلاین دارید یا به‌دنبال کسب درآمد از یوتیوب هستید باید به همین شکل عمل کنید.

از این‌ها بگذریم چند نکته در این تصاویر وجود دارد که به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌‌کنم. در شاتر تصویرسازی چهره استادان بر اساس رشته‌‌هایشان گفتیم که اگر داده‌های آموزشی هوش مصنوعی حاوی کلیشه‌ها و سایر سوگیری‌ها باشد، مولد تصویر هوش مصنوعی ممکن است یاد بگیرد که آن کلیشه‌ها را در تصاویر تولیدشده خود بازتولید کند. در اینجا هم می‌توانید همان چهره‌ی بسیار آشنای آدم فضایی‌ها با سرهای عجیب، چشم‌های سیاه و پوست سبز را مشاهده کنید. اگر فرازمینی‌ها این شکلی باشند (با همین لبخندهای پهن) می‌توانم بدون ترس سر صحبت را با هر کدامشان باز کنم.

 
 
 
فرازمینی‌ها در آمریکا با بایدن

نکته بعدی بهبود تصویرسازی دست‌ها (در جایی که نباید) است. با اینکه هنوز به کمال نرسیده اما می‌بینید در جایی که نباید، بیگانه فضایی دست‌هایی فوق‌العاده با پنج انگشت کشیده دارد، حال آنکه رئیس جمهور آمریکا یکی از پنج انگشت خود را از دست داده است.

 
 
 
فرازمینی‌ها در آمریکا با بایدن
 
 
 
فرازمینی‌ها در آمریکا با بایدن

در نهایت تصویر آخر که با پس‌زمینه مشکی به‌نوعی حس ماجرای پشت‌پرده را القا می‌کند، تکمیل‌کننده تمام تصاویر پیشین است. جایی که بایدن و سردسته فضایی‌ها با خنده دست می‌دهند و احتمالاً بعد از آن آدم فضایی لباسش را درمی‌آورد و می‌رود تا اخبار را از رسانه‌ها دنبال کند.

 
 
 
فرازمینی‌ها در آمریکا با بایدن
 
 
 
دست دادن آدم فضایی با بایدن
 
 
 
دست دادن آدم فضایی با بایدن
 
 
 

امیدواریم از تماشای این شاتر لذت برده باشید. نظر شما در مورد این تصاویر چیست؟ آیا توانستید متوجه نکته دیگری شوید؟

..
ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد